Haberler / Duyurular

04.01.2024

Schneider Electric, Akıllı ve Sürdürülebilir BlokSeT Lean Alçak Gerilim Panosunu Sektöre Sundu

Schneider Electric, Akıllı ve Sürdürülebilir BlokSeT Lean Alçak Gerilim Panosunu Sektöre Sundu

Enerji yönetimi ve otomasyonun dijital dönüşümüne liderlik eden Schneider Electric, karbon emisyonlarını %30 oranında azaltan ve enerji tasarrufu sağlayan kompakt bir tasarıma sahip yeni nesil BlokSeT™ Lean alçak gerilim panosunu tanıttı. BlokSeT™ Lean, yüksek performanslı AG güç uygulamaları dünyasında üstün operasyonel güvenlik sağlarken önceki modele göre %30’a varan oranlarda daha az yer kaplıyor.

Veri merkezleri ve yarı iletken uygulamaları için ideal olan BlokSeT Lean'in sahip olduğu PMCC (Akıllı Güç ve Motor Kontrol Merkezi), arıza önleme, koruma ve otomatik yeniden başlatma için daha kompakt ve enerji açısından verimli bir akıllı çözüm olarak öne çıkıyor. Yeni bara mimarisi ve malzemeden tasarruf sağlayan güç kaybının azaltılması gibi özellikler, tesislerin daha az enerji kullanırken yerden tasarruf etmesine olanak sağlıyor.

BlokSeT Lean ayrıca gelişmiş çalışan güvenliği ve minimum kesinti süresi için 7/24 gerçek zamanlı izleme ve termal risk algılama özelliklerine sahip. EcoStruxure™ IoT özellikli çözümlerle, pano verileri kablosuz bağlantı yoluyla gerçek zamanlı olarak kontrol ve analiz edilebiliyor. Bu, operatörlerin öngörücü bakım analizi yapmasını mümkün kılıyor.

Schneider Electric, yeni BlokSeT Lean AG panoları ile sürdürülebilirliği en üst düzeye çıkarma ve sektör profesyonelleri için güvenliği, güvenilirliği ve bağlantıyı iyileştirme konusundaki kararlılığını görünür kılıyor

İletişim

0850 207 9535
0850 207 9535
info@hisaraydinlatma.com
MERKEZ H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sokak.Perpa Ticaret Merkezi. Kat: 2 A Blok No:9/0012 Şişli İSTANBUL
© Copyright 2020 - İwebClub.net

İletişim Formu