Otomasyon Sistemleri

Otomasyon Sistemleri

BTicino Ev Otomasyonu

Dünyanın önde gelen İtalyan markalarından Bticino, uzman satıs, pazarlama, satış öncesi ve sonrası teknik ekibiyle beraber tüketicilerine en mükemmel çözümleri sunuyor. Legrand markasının bir grup markası olarak faaliyet gösteren Bticino, 2005 yılında anahtar, priz serisine ilave olarak interkom ürünlerini, 2006 yılında ise My Home ev otomasyon sistemini Türk tüketicilerinin beğenisine sundu.

Akıllı ev sistemleri son yıllarda lüks konut projelerinin vazgeçilmezi haline geldi. Bticino My Home akıllı ev sistemi de özellikle estetik ve teknolojisi ile dikkat çekiyor. Sürekli kendini gelistiren ve yenileyen Bticino portföyüne eklediği yeni ürünler ile son kullanıcılarına konfor ve kaliteyi bir arada sağlıyor.

Aydınlatma kontrolü ile evlerde ve isyerlerinde yaratılmak istenen atmosfere göre arzu edilen aydınlık seviyesini yakalamak çok kolay. Gelismis dimmerler ısık seviyesini düzenlerken, senaryo kontrol anahtarları ile kullanıcılar daha önceden ayarlamıs olduğu aydınlatma seviyesine tek bir tusla ulasabiliyor. Arzu ettiğiniz her an her yerde müzik dinleme keyfini de sunan Bticino ile her odada farklı müzik dinleme lüksünü de kullanıcıları ile buluşturuyor.

‘My Home’ akıllı ev sisteminde sıcaklık kontrolü arzu edilen sıcaklık seviyesini koruyor. İklimlendirme ve enerji yönetimi ile kullanıcılara tasarruf imkanı sağlıyor. Đdeal iklimlendirme istediğiniz an ve istediğiniz yerde bölgesel sıcaklık kontrolü ile konforun garantisini veriyor. Kullanılmayan odaların ısısını kapatabiliyor, günes ısığı ve ısısı da algılanabiliyor. Bu sayede yüzde 30’a varan tasarruf sağlanıyor.

İletişimi Bticino interkom sistemi ile sağlayan ‘My Home’ akıllı ev sistemi audio ve video interkom sistemleri ile bir bütün olarak çalısıyor. ‘My Home’da yer alan dahili üniteler sistemi interkom sisteminde yer alan dahili telefonların görüsmesini sağlıyor. Bunun yanı sıra sistemde yer alan ‘My home’ multimedya kablolama ile her odaya TV, telefon, data ve görüntülü dahili ünite konulabilmesi de mümkün.

Bticino ‘My Home’ akıllı ev sistemi ile güvenliğiniz de kontrol altında. Hırsız alarm sistem ünitesi, manyetik okuyucuları, alarm ve sirenleri ile komple ve profesyonel çözümler sunuyor. Ev içi alarm sistemi ise, gaz kaçağı, su baskını gibi tehlikeleri algılıyor. Dısardan gelen bir tehlike anında hırsız alarm sisteminin sirenleri çalmaya baslıyor. Su baskını ya da gaz kaçağı durumunda ise, hassas sensörler sayesinde su ya da gaz vanaları otomatik olarak kapanıyor. Radyo korumalı RF cihazlar manyetik dalgalar ile evinizi ve çevrenizi güvence altına alıyor. Video kontrolü ile evinizin iç ve dıs cephesindeki kameralar herhangi bir alarm anında görüntüleri kaydediyor ve interkom sistemi ile kombine çalısıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İletişim

0850 207 9535
0850 207 9535
info@hisaraydinlatma.com
MERKEZ H.Rıfat Paşa Mah. Yüzer Havuz Sokak.Perpa Ticaret Merkezi. Kat: 2 A Blok No:9/0012 Şişli İSTANBUL
© Copyright 2020 - İwebClub.net

İletişim Formu